خدمات طراحی وب اسکرول استودیو

خدمات طراحی UI و UX ، خدمات تولید محتوا و سئو و خدمات پشتیبانی حرفه ای وبسایت

خدمات طراحی UI و UX

در مرحله ی اول برای طراحی وبسایت شما باید چیزهای زیادی درباره کسب و کارتون مرور بشه و مخاطبتون رو بشناسیم؛ برای مثال، محصول یا خدمت شما به طور کلی مناسب چه گروه سنی یا چه قشریه؟ مخاطب هدف شما با دیدن وبسایت باید در نهایت به چه چیزی برسه؟ به چه صورت و با چه پلنی میتونین محصولتون رو بفروشین یا خودتون رو بشناسونین؟ جواب دقیق و صادقانه به تمام این سوالات و سوالات حرفه ای دیگه به طراحی هر چه بهینه تر و کاربردی تر وبسایتتون می انجامه. وبسایت شما باید همونقدر که زیبا و سریع طراحی شده، به همون نسبت کارآمد باشه؛ به طوری که مخاطب در نگاه اول بدونه کجا باید دنبال چی بگرده و دقیقا چه چیزهایی بهش ارائه میشه.

%

خشت اول رو باید صاف و محکم گذاشت

%

تست وبسایت در محیط امن، نظرسنجی از همکاران و مخاطبان و بررسی نهایی اشکالات و رفع آنها

%

پیاده سازی ایده و طراحی بر اساس خواسته های شما و نیازهای مخاطب

%

مشاوره با شما و کسب ایده‌ی کلی از مفهوم کسب و کارتان برای طراحی گرافیکی و ساختاری

خدمات تولید محتوا و سئو

طراحی بهینه و کاربردی اولین قدم از ساخت و پردازش یک وبسایته. در قدم بعدی، تمامی کدهای وبسایت باید به بهترین شکل برای معرفی به موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بهینه بشن. بعد از اون، نوبت به سئوی On-Page میرسه. ما در اسکرول استودیو سعی داریم همواره از ترفندهای سئوی کلاه سفید استفاده کنیم تا موفقیت شما در موتورهای جستجو پایدار بمونه و مخاطب هدفتون بتونه سایت شما رو پیدا کنه. چیزی که شما رو در نتایج موتورهای جستجو بالا نگه میداره، کیفیت و حجم محتواییه که در اختیار مخاطبان قرار میدین. یادتون باشه که برای بالا رفتن رتبه وبسایتتون باید تمرکز ویژه ای روی این بخش داشته باشین.

%

محتوای مناسب = مخاطب وفادار = اعتبار

%

بررسی و آنالیز کلی محتوا و ارائه برنامه ریزی به شما برای ارتقای رتبه در موتورهای جستجو

%

مرتب کردن و بهینه سازی کدنویسی وبسایت و راه اندازی سیستم کش متناسب با منابع هاست شما

%

اختصاص کلمه های کلیدی و متای مناسب با مفاهیم کسب و کار شما

 خدمات پشتیبانی حرفه ای وبسایت

شاید با خودتون فکر کنین که بعد از اتمام طراحی و بهینه سازی سئوی کلی، کار ما با وبسایت شما تموم میشه؛ اما اینطور نیست! این تازه شروع کار شما محسوب میشه. حالا باید برای انتشار محتوا زمانبندی داشته باشین و دیتابیس و کدنویسی سایت مرتبا بررسی و بهینه بشه تا سایت شما پرسرعت و پایدار بمونه. همونطور که قبلا گفتیم، پشتیبانی مهمترین بخش وبسایته و به همین علته که خدمات پس از طراحی در اسکرول استودیو از اهمیت ویژه ای برخورداره. پشتیبانی فنی اسکرول استودیو هم از طریق سیستم تیکت پیشرفته در دسترس شما قرار میگیره تا در اسرع وقت بتونین هر مشکلی رو گزارش بدین. در ضمن ما با آنالیز سایت شما به صورت ماهانه، بهتون راهکارهای مختلفی برای افزایش سود و مخاطب خواهیم داد.

%

کار اصلی از بعد طراحی شروع میشه...

%

ارائه آنالیز و گزارش از روند پیشرفت وبسایت و ارائه راهکاری موثر

%

بر خط و همیشه حاضر برای رفع مشکلات احتمالی در کوتاه ترین زمان

توضیحات بیشتر:

همکاری با استارتاپها و کسب و کارهای نوپا و یا با شرایط ویژه در اسکرول استودیو امکان پذیر است؛ برای جزئیات بیشتر از طریق راه های تماس با ما در ارتباط باشید.

در طراحی یک وبسایت با توجه به سلیقه و نیاز شما، از تمام یا بخشی از هر یک از خدمات (سئو، امنیت، بهینه سازی، محتوا و دیزاین) استفاده خواهد شد.

پشتیبانی مالی و فنی اسکرول استودیو، در کنار بر خط بودن و پاسخدهی تلفنی، از طریق سیستم پیشرفته تیکت انجام میگیرد. پس از شروع همکاری با ما، اطلاعات ورود به این سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت نیاز، تیم پشتیبانی اسکرول استودیو با ارائه‌ی پلنهای اینترنت مارکتینگ به رونق کسب و کار شما در فضای وب کمک خواهد کرد. برای درخواست این سرویس از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که ممکن است برای ارتقای کسب و کار اینترنتی شما تغییراتی در وبسایت یا محتوا صورت بگیرد که همگی این تغییرات با هماهنگی و رضایت شما و تعرفه های مخصوص به خود خواهند بود.

توجه داشته باشید که در صورتی که محتوانویسی بر عهده‌ی خودتان باشد، برای بهینه سازی سئو، طبق برنامه ریزی مشخص اسکرول استودیو، اقدام به بهینه سازی محتوا و زمانبندی مناسب خواهید کرد. به زبان دیگر، کیفیت محتوا و تاثیر آن بر مخاطب بر عهده‌ی اسکرول استودیو نخواهد بود؛ مگر اینکه محتوانویسی نیز بر عهده ی اسکرول باشد.

در صورت نیاز، تهیه‌ی سیستم پیامکی، ای‌نماد و نماد ثبت در ساماندهی شرایط ویژه‌ای دارد و نیازمند مدارکی خاصی است.

یکی از مهمترین عوامل در سرعت سایتهایی که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس فعالیت میکنند، منابع سرور است؛ به همین علت، در صورت لزوم، تغییر هاست برای بهینه سازی سرعت وبسایت حیاتی خواهد بود.

ما برای محتوای شما ارزش زیادی قائلیم و برای هر محتوای تولیدی، از آخرین اطلاعات به روز و آخرین ترفندهای سئو استفاده میکنیم.

فیلمبرداری و عکس برداری در شرایط ویژه و با توجه به حجم و نوع کار انجام میشود. برای جزییات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را در صفحه پیش‌سفارش ثبت کنید.